Saranhe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shopping King Louie

3 posters

Go down

превод Shopping King Louie

Писане by Admin Съб Юли 28, 2018 6:21 pm


Shopping King Louie Shoppi10
Shopping King Louie
Жанр: Романс,комедия
Eпизоди: 16
Канал: MBC
Период: 21 септември 2016 - 10 ноември 2016
Дни на излъчване: Сряда и Четвъртък 22:00
Режисьор: Lee Sang Yeob
Сценарист: Oh Ji Young

Превод: Таня
Редакция: Павла

Участват:
Со Ин Гук като Канг Джи Сънг/ Луи
Нам Джи Хьон като Го Бок Шил
Юн Санг Хьон като Ча Чу Уон
Им Се Ми като Бек Ма Ри

Резюме:
Животът с привилегии е самотен. След смъртта на родителите си Канг Джи Сънг (Со Ин Гук) единственият наследник на баба си. Отгледан от нея, той живее като "Луи" във Франция, защитен от живота. Когато Луи се връща в Корея, попада в инцидент и загубва паметта си. Така среща Го Бок Шил (Нам Джи Хьон), сладка невинна провинциална жена, която търси своят брат, който е единственият ѝ останал роднина. Ще може ли Бок Шил да помогне на Луи да си върне паметта? А, тя ще намери ли брат си?

Shopping King Louie 247005884


Shopping King Louie 1280812192


Последната промяна е направена от Admin на Пон Сеп 17, 2018 10:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 81
Join date : 26.07.2018
Местожителство : Варна

https://saranhe.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

превод Re: Shopping King Louie

Писане by joly Нед Сеп 16, 2018 11:08 am

Привет на целият екип Smile Първо бързам да изкажа благодарностите си на целият екип и в частност на Таня и Павла за превода на това прекрасно сериалче. И бързам да ви попитам нещо - субтитрите ги намерих единствено в Мастер ТБ и то само до 10-та серия. Ако не беше една приятелка, която е изгледала драмата онлайн да ми каже, че има субтитри за целият сезон - нямаше да разбера, че всички епизоди са преведени и щях да си чакам търпеливо да се появяват последните 6 серии с превод в Мастер ТБ. Сериалчето е прекрасно и си мисля, че има и други като мен, които не знаят, че има субтитри и ще чакат по нашите торенти да се появят

joly

Брой мнения : 2
Join date : 13.09.2018

Върнете се в началото Go down

превод Re: Shopping King Louie

Писане by Admin Пон Сеп 17, 2018 10:41 am

joly написа:Привет на целият екип Smile Първо бързам да изкажа благодарностите си на целият екип и в частност на Таня и Павла за превода на това прекрасно сериалче. И бързам да ви попитам нещо - субтитрите ги намерих единствено в Мастер ТБ и то само до 10-та серия. Ако не беше една приятелка, която е изгледала драмата онлайн  да  ми каже, че има субтитри за целият сезон - нямаше да разбера, че всички епизоди са преведени и щях да си чакам търпеливо да се появяват последните 6 серии с превод в Мастер ТБ. Сериалчето е прекрасно и си мисля, че има и други като мен, които не знаят, че има субтитри и ще чакат по нашите торенти да се появят

Здравей, да целият е преведен във въпросния сайт от наши преводачи. Ако не ви се чака, може да гледате от там, но за да ги качваме по торентите ние сме длъжни да ги оправяме според изискванията за субтитрите. Сериалът има проблем с тайминга и това отнема време. Слагам онлайн линкче за гледане
Shopping King Louie 1280812192
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 81
Join date : 26.07.2018
Местожителство : Варна

https://saranhe.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

превод Re: Shopping King Louie

Писане by joly Пон Сеп 17, 2018 12:25 pm

Целта на този мой пост беше да изкажа благодарността си към екипа ви. Сега вече ми стана ясно защо се бавят субтитрите по нашите торенти. Иначе изгледах целият сериал с превод онлайн, за което още веднъж благодаря.

joly

Брой мнения : 2
Join date : 13.09.2018

Върнете се в началото Go down

превод Re: Shopping King Louie

Писане by nikita Нед Мар 15, 2020 2:12 pm

Здравейте,бихте ли ми казали от къде мога да си изтегля останалите 6 епизода или да ги гледам някъде.В сайта който сте дали за гледане на сериите онлайн ги няма вече.
nikita
nikita

Брой мнения : 1
Join date : 20.08.2018
Age : 50

Върнете се в началото Go down

превод Re: Shopping King Louie

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите